alb

 
booked.net booked.net booked.net booked.net booked.net booked.net
 

 Chicago Stone LLC kremton 5 vjetorin e themelimit me plotë suksese në veprimtari. Chicago Stone LLC brenda kohës ...▼

194 посети
4/23/2021

 Mirësjellja, dashuria dhe bujaria për njerëzit, e kanë shoqëruar Lindita Vincën në jetën ...▼

212 посети
3/4/2021
 
Fondacioni Global Shqiptar fushatë në ndihmë të fëmijëve e të rinjve. Në muajin qershor Fondacioni Global Shqiptar me qendër në Boston të SHBA-së pritet të nisë fushatën me titull "Të ndërtojmë të ardhmen" ...▼
162 посети
5/26/2021
Shoqata Atdhetare Dibra ju informon se kete vit Pikniku Dibran do te mbahet me 30 Maj 2021 e Diel (Memorial Weekend). Pasi qe jemi ende ne kohe pandemie numbri do te jete i kufizuar dhe lusim te gjithe te pranishmit te respektojne ...▼
222 посети
5/17/2021

Me 4 Prill, në një darkë pune të organizuar nga Shoqata Atdhetare Dibra në Staten Island, u prit delegacioni i Komunës Dibër i udhëhequr nga kryetari z. Hekuran Duka.

Kryetari i SHAD-it ...▼

200 посети
4/23/2021

Me 14 Prill, në një darkë pune të organizuar nga Shoqata Atdhetare Dibra në Staten Island, u prit delegacioni i Komunës Dibër i udhëhequr nga kryetari z. Hekuran Duka.

Kryetari i SHAD-it ...▼

184 посети
4/23/2021

 Me datë 18 Prill, e Diell në ora 2pm do të mbahet takim me kryetarin e Dibrës Dr. Hekuran Duka dhe komunitetin dibran!

Ky takim nga ana e komunës së Dibrës ka për qëllim ...▼

227 посети
4/17/2021
 

ANCHORAGE – ALASKA : Diaspora shqiptare, e shpërndarë në të katër anët e botës, për ...▼ 218 посети
4/23/2021ANCHORAGE – ALASKA : Diaspora shqiptare, e shpërndarë në të katër anët e botës, për më shumë se 130 vjet, ka pasur një qendër të rëndësishme dhe mjaft të kërkuar ...▼

 Tony është bankier me profesion dhe ka vite që punon dhe ndihmon komunitetin shqiptar në Chicago. I ftuar ...▼ 222 посети
3/4/2021 Tony është bankier me profesion dhe ka vite që punon dhe ndihmon komunitetin shqiptar në Chicago. I ftuar sot në mëngjes në “Boeing 104.6”, ai foli për komunitetin shqiptar ne Chicago dhe për ...▼

 Pronari Kërçovar i një restoranti në Wisconsin në SHBA kërkon statujën e gjelit që ...▼ 203 посети
4/23/2021 Pronari Kërçovar i një restoranti në Wisconsin në SHBA kërkon statujën e gjelit që i kanë grabitur. Aii statujën gjigande e kishte vendosur para oborrit të restorantit të tij dhe prej ...▼