albНазад


Tetovarja Elly Iseni, kuzhinierja më e mirë në Danimarkë (VIDEO)Në emisionin e pasdites “Pastel” të TV21, për nder të ditës së 8 Marsit është shfaqur historia e suksesit të Elly Isenit, shqiptare nga Tetova e Maqedonisë së Veriut.

Historia e saj ndërlidhet me fushën e gastronomisë dhe ajo së fundmi është zgjedhur si kuzhinierja më e mirë në Danimarkë pas një gare të fortë mes kuzhinierëve profesionistë.

Ajo ka falenderuar të gjithë shqiptarët që e mbështesin në rrugëtimin e saj.

Video link: www.facebook.com/watch/ 

298 посети
3/9/2021